Aktualności

Zobacz w akcji 2019 Heritage Edition Mustang

Unpublished

2019 Hennessey Heritage Edition Mustang

Hennessey Performance ustanowiło swój kolejny rekord, a mianowicie zbudowali i poddali tuningowi 10000 pojazdów. To jest bardzo duże osiągnięcie i kamień milowy w tego typy produkcji i doskonała okazja do uczczenia tego edycyjnym modelem HPE (Hennessey Performance Edition). 2019 Hennessey Performance Editon Mustang jest najnowszym ogierem, który opuścił stajnię i trafił na drogi, a inspiracją do jego powstania był 2018 Ford GT Heritage Edition. HPE Mustang otrzymał 5.0 litrowy Supercharged V8 produkujący 808 koni mechanicznych przy 7200 obrotach i moment obrotowy o wartości 677 Nm przy 4500 obrotach na minutę. Te parametry katapultują Mustanga do 60mph (97km/h) w 3,3s a wskazówka prędkościomierza przekracza 200mph (ponad322 km/h).

W Hennessey Performace kochają szaty w jakie ubrany został 2018 Ford GT Heritage Edition. Supersamochód, który dostarczyli na początku 2018 roku. Stąd wziął się przywilej do poddania tuningowi Mustanga i stworzenia auta jubileuszowego, aby uczcić dziesięciotysięczny zbudowany samochód. Spokojnie można zaryzykować stwierdzenie, że jest to najwspanialszy Mustang, jakiego kiedykolwiek zbudowali, a jego moc jest zwyczajnie diamentem spasowanym z niezwykłym wyglądem…

Sięgając 1991 HPE zmodyfikowało i ulepszyło multum high-endowych sportowych samochodów, muscle carów, exotic carów, trucków i SUVów. Przez te 27 lat HPE zbudowało i wypuściło na drogi liczne wersje Venom-powered Dodge Viper, Fodra Raptora do powstania którego inspiracją był Welociraptor i około setki naprawdę high-endowych Chevroletów Corvette i Camaro. Nie wspominając o liczbie rzuconych pojazdów napędzanych mocarnymi jednostkami Hellcat-powered Mopar.

Tym samym Hennessey CEO (najwyższe stanowisko zarządcze w przedsiębiorstwie) i założyciel John Hennessey chce podziękować wszystkim lojalnym klientom, współpracownikom oraz dilerom, a także najbliższej rodzinie. Wszystkim, którzy go przez lata wspierali, byli przy tym jak firma rosła w siłę, a także pomogli pchnąć powstałe projekty przez liczne ograniczenia w danym Stanie. Hennessey Herritage Edition Mustang jest sprzedawany jako kompletny produkt z własną specyfikacją techniczną powstały na bazie Mustanga GT. Pojazd dostarczany jest z fabryczną manualną 6-cio biegową przekładnią lub jako opcja z doskonałym 10-cio biegowym automatem. Mustang przychodzi w pięknych fabrycznych czerwonych szatach z dwoma białymi pasami. Otrzymujemy pełną trzyletnią gwarancję lub 36000 mil, która całkowicie pokrywa się z gwarancją Forda. Tym samym Hennessey traktowany jest jako nadworny tuner. Jest to bardzo gorący produkt, którego powstanie tylko 19 sztuk. Każdy będzie miał na desce rozdzielczej i silniku tabliczkę z własnym numerem seryjnym. Do każdego pojazdu będzie dostarczany osobiście napisany list z gratulacjami od Johna Hennessey. HP przyjmuje już zamówienia na Heritage Edition.

Cena w USA zaczyna się od $89500

 

 

 

 

 

CONTACT

We are waiting for you

 

 

 

 

COLUMBUS
Krzysztof Dokładański

ul. Bolesława Śmiałego 3
48-300 Nysa
woj. opolskie
Poland

e-mail: columbus.dok@gmail.com 

columbus.dok@gmail.com

tel. +48 694 777 692

 

     

  

 

The best cars
from USA and UE

© 2018 COLUMBUS Krzysztof Dokładański. All Rights Reserved