wtorek, 27 listopad 2018 23:03

2019 Ram 1500 zdobył tytuł Truck of The Year Motor Trend

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Najlepiej sprzedającym się picupem w Stanach Zjednoczonych w ubiegłym roku- a właściwie co roku przez ostatnie cztery dekady był Ford F-Series. To może ulec zmianie w najbliższej przyszłości po ogłoszeniu wyników w prestiżowym konkursie magazynu motoryzacyjnego Motor Trend. Pojawił się on w 1949 roku, a wydawcą jest Petersen Publishing Company w Los Angeles. Od powstania magazynu trwa konkurs na najlepsze auto roku. W tegorocznej edycji tytuł ciężarówki roku 2019 zdobył nowy Ram 1500, pokonując nowy model GMC Sierra, Chevroleta Silverado, a także Forda F-150 Powerstroke Diesel.

W konkursie tym mogą brać udział całkowicie nowe odsłony lub poliftowe- mocno zmodernizowane modele. Poza oceną wizualną, pojazdy przechodzą szereg testów aby ocenić praktycznie każdy możliwy aspekt poszczególnych kandydatów. Nagrody roku przyznawane przez Motor Trend otrzymują pojazdy najlepsze w danej klasie oraz mające wpływ na Świat motoryzacyjny.

Gdy po seri testów i wyłonieniu finalistów opadł kurz, ogłoszono zwycięzcę. Oto co Moto Trend miało do powiedzenia na temat nowego Rama: „Żaden pickup w tej klasie nie ma lepszego balansu pod względem możliwości, wydajności, ceny i jakości. Nowy Ram zachowuje swój oldskulowy charakter, wnosząc jednocześnie powiew świeżości, nowoczesnego stylu i technologii”.

2019 Ram 1500 został dobrze przyjęty przez media i zdobył również wiele innych nagród wybranych spośród wielu samochodów. Są to miejsca w pierwszej dziesiątce w kategorii najlepszych wnętrz, user experience UX oraz najlepszego samochodu cars.com

Motor Trend pochwalił Rama między innymi za jakość jazdy, spasowanie elementów, wykończenie oraz jakość użytych materiałów we wnętrzu pojazdu. Jak widać mariaż Chryslera z Fiatem wychodzi coraz bardziej na dobrewink

Media

Czytany 495 razy

Najnowsze posty

 

 

 

KONTAKT

Czekamy na Ciebie

 

 

 

 

COLUMBUS
Krzysztof Dokładański

ul. Bolesława Śmiałego 3
48-300 Nysa
woj. opolskie
Poland

e-mail: columbus.dok@gmail.com 

columbus.dok@gmail.com

tel. +48 694 777 692

 

     

  

 

Samochody
z USA i UE