Rok 2019

SCA PERFORMANCE BLACK WIDOW? Istniejąca od 1979 roku firma SCA Performance, której główna siedziba znajduje się w Trussville w stanie Alabama, specjalizuje się w modyfikacjach półciężarówek.

Firma otrzymuje nowe pojazdy bezpośrednio od producentów OEM, przeprowadza szereg zmian, a następnie sprzedaje zmodernizowane pojazdy nowym dealerom z pełną fabryczną gwarancją.

Stworzyli oni serię BLACK WIDOW sygnowaną emblematem przedstawiającym Czarną Wdowę. Pojazdy poddane tuningowi poza zmianami mechanicznymi jak lifty, nowe koła, zderzaki off road, otrzymują również wiele nowych detali. Są one charakterystyczne dla SCA Performance przez co marka ta jest bardzo porządana i rozpoznawalna.

Egzemplarz, który trafił do nas poddaliśmy zmianie koloru nadwozia na białą perłę w satynie, pochodzącą z palety Porsche. Wymieniliśmy przednie oraz tylne oświetlenie na lampy w technologii full Led. Dzięki tym zabiegom i tak już szlachetny pojazd naostrzył jeszcze bardziej pazura... Nie zapominajmy, że jest to okaz jadowity

 

 

 

CONTACT

We are waiting for you

 

 

 

 

COLUMBUS
Krzysztof Dokładański

ul. Bolesława Śmiałego 3
48-300 Nysa
woj. opolskie
Poland

columbus.dok@gmail.com

tel. +48 694 777 692

 

     

CONTACT

 

The best cars
from USA and UE

© 2018 COLUMBUS Krzysztof Dokładański. All Rights Reserved