wtorek, 25 grudzień 2018 10:52

2019 Ram 2500 HD przyłapany

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Koncerny motoryzacyjne robią wszystko aby ukryć swoje przedprodukcyjne modele. Jednak aby produkt był gotowy do sprzedaży trzeba go przetestować. Jest to niezwykle ważne dla producentów samochodów aby uniknąć potężnych kosztów późniejszych akcji serwisowych i frustraci klientów. Tak też jest z najnowszą odsłoną Rama 2500 Heavy Duty, który jest właśnie w fazie intensywnych testów. Do tej pory dziennikarze łapali go głównie w większym bądź mniejszym kamuflażu, wokół Chrysler World Headquarters and Technology Center w Auburn Hills w stanie Michigan. Premiera ma się odbyć dosłownie za kilka tygodni i wygląda na to FCA odniosło sukces. Ich nowe dziecko poddawane jest już szybkim testom opiniotwórczym i wypuszczone zostało bez kamuflażu na ulice.

Niejaki Patrick Awdish w zeszłym tygodniu robił zakupy w lokalnym Costco (bardzo dobrze zaopatrzony sklep, a właściwie hurtownia. Coś jak u nas Macro- polecamsmile) na przedmieściach Detroit. Tam zauważył niezamaskowany model RAM 2500 Heavy Duty Laramie Longhorn Mega Cab. Pan Patrick znalazł się dosłownie kilka stóp od Rama i wykonał kilka szczegółowych zdjęć nowej twarzy potężnego Longhorna.

Nowy przód wygląda bardzo okazale. Potężny grill z napisem RAM sprawia wrażenie zintegrowanego z przednimi reflektorami i tworzy spójnie jedną całość. Reflektory są większe niż w modelu 1500 i przypominają LEDy z dodatkowym panelem od spodu. Nie wiemy jeszcze ile rodzajów lamp przewidzianych jest dla 2500 HD, natomiast 1500 ma trzy rodzaje reflektorów. Halogenowe, LED i Xenon. Na dole mamy zderzak z czujnikami parkowania i światłami przeciwmgielnymi. Te pierwsze podobnie jak w modelu 1500 są w elementach plastikowych zderzaka- kratka środkowa i przy halogenach. Widać również nowy wzór felg HD z odpowiednią ilością śrub mocujących jak przystało na prawdziwego mocarza.

Pierwsze egzemplarze produkcyjne zjadą z taśmy zaledwie kilka dni przed oficjalną premierą, która odbędzie się w stycznie na North American International Auto Show (NAIAS) w Detroit. Konferencja prasowa odbędzie się 14 stycznia 2019 i dziennikarze z całego Świata będą ją transmitować na żywo. Następnie Auto Show przeniesie się do innych miast w USA, między innymi w lutym odbędzie się w Chicago w stanie Illinois. Tam też miałem okazję kilkukrotnie w niej uczestniczyć i bardzo wszystkim polecamwink

Czytany 410 razy

Najnowsze posty

 

 

 

KONTAKT

Czekamy na Ciebie

 

 

 

 

COLUMBUS
Krzysztof Dokładański

ul. Bolesława Śmiałego 3
48-300 Nysa
woj. opolskie
Poland

e-mail: columbus.dok@gmail.com 

columbus.dok@gmail.com

tel. +48 694 777 692

 

     

  

 

Samochody
z USA i UE