środa, 05 grudzień 2018 22:46

Świąteczna kampania reklamowa Dodge

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Siedem nowych reklam ruszyło na początku grudnia w nowej kampanii reklamowej Dodge. Realizowana jest ona na takich kanałach społecznościowych jak You Tube, Facebook, Twitter i Instagram. Przedstawia ona cały proces renowacji sań Świętego Mikołaja, w odniesieniu do ostatnich nowości jakie wprowadziła marka Dodge w swoich produktach. W rolę Św. Mikołaja wcielił się Bill Goldberg- amerykański wrestler, aktor, były gracz futbolu amerykańskiego oraz były komentator mieszanych sztuk walki, który jest również wielkim miłośnikiem motoryzacji. Natomiast w rolę Pani Claus wcieliła się Cristy Lee- aktorka, entuzjastka motroryzacji, gospodarz programu "All Girls Garage".

Konsumenci biorący udział w akcji promocyjnej mogą zakupić na stronie Dodge.com sweter, który Goldberg nosił w reklamie. Koszulki Hellcat Redeye dostępne w pełnej rozmiarówce od S do 2XL. Nakład jest ograniczony, więc zainteresowani powinni się śpieszyć.

Sanie użyte w reklamie to autentyczny Hellcat Redeye, który został przebudowany. Silnik został na miejscu i w dalszym ciągu można go obudzić do życia. Projekt ten wykonał dział projektowania produktów FCA z Auburn Hills w stanie Michigan. Z całego tego przedsięwzięcia muszą być bardzo niezadowolone, bezrobotne obecnie reniferywink

 

Media

Czytany 1603 razy

Najnowsze posty

 

 

 

KONTAKT

Czekamy na Ciebie

 

 

 

 

COLUMBUS
Krzysztof Dokładański

ul. Bolesława Śmiałego 3
48-300 Nysa
woj. opolskie
Poland

columbus.dok@gmail.com

tel. +48 694 777 692

 

     

KONTAKT

 

Samochody
z USA i UE